Dodatkowe atrakcje


Dodatkowe atrakcje to pełne magii i niezapomnianych chwil dodatki, tajemnicza mieszanka romantyzmu i zabawy, której nie powinno zabraknąć na żadnej imprezie, czy też uroczystości.

Atrakcje te to tylko niektóre z wielu możliwości, które można wykorzystać, aby uczynić ten dzień wyjątkowym.

Dekoracja światłem na wesele, imprezę , uroczystość

Dekoracja światłem

Twoje marzenia o wyjątkowym weselu jak z bajki są na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy od tego by zrealizować twoje plany.

Nasze oświetlenie zapewnia prestiż oraz niezapomniane wrażenia uczestników imprezy. Wydobywamy piękno z architektury, odpowiednio oświetlona staje się elementem ozdobnym.

Tworzymy niepowtarzalne iluminacje świetlne które zapierają dech w piersiach.

Foto budka 360

Fotobudka 360 to gwiazda każdej imprezy czy wesela! To niezwykłe urządzenie, które sprawi, że Twoja uroczystość stanie się jeszcze bardziej niezapomniana. Dzięki fotobudce 360, goście będą mieli okazję uwiecznić każdy uśmiech, każdą zabawną minę i wspólną chwilę w niesamowity sposób.

Oprócz tego, że rozkręci Twoje wesele, imprezę i zapewni super zabawę gościom, to jeszcze będziecie mieli świetną pamiątkę z Waszego święta w formie filmów.

Ciężki dym atrakcja na imprezę, wesele

Ciężki dym

Oferujemy wynajem i obsługę wytwornic ciężkiego dymu. Doskonale sprawdzają się podczas np. Pierwszego tańca lub wjazdu tortu, to także urozmaicenie podkręcające zabawę na parkiecie.

Gęste kłęby dymu który nie plami, nie brudzi i nie zalewa parkietu śliskim płynem snujący się tuż nad ziemią daje fantastyczny, zapierający dech w piersiach efekt „Tańca W Chmurach”.

Świetnie prezentuje się na żywo, na filmach z uroczystości i na zdjęciach.

Fontanny iskier na imprezę, wesele

Fontanna iskier

Fontanna iskier to wybuch energii i światła, który dodaje spektakularnego efektu w trakcie pierwszego tańca nowożeńców, toastu, czy też podkreślenia jakiegoś wydarzenia podczas uroczystości.

Iskry, unoszące się w górę, tworzą magiczny chwytający oddech moment, który z pewnością zostanie zapamiętany przez wszystkich. Jest to symboliczny start nowego rozdziału w życiu pary młodej, dosłownie rozświetlony iskrzącym blaskiem.

Bańki mydlane na imprezę, wesele

Bańki mydlane

Proponuje Państwu wynajem i obsługę wytwornic baniek mydlanych. Bańki mydlane to doskonałe i efektowne wizualne uzupełnienie bajecznej atmosfery podczas pierwszego tańca lub powitania Pary Młodej, oraz uroczystych imprez waszych pociech.

Wyrzucane z profesjonalnej wytwornicy na kilka metrów piękne kolorowe bańki oczarują was i wszystkich gości.

Fotobudka

Fotobudka to doskonały sposób na zintegrowanie gości. Zachęca do wspólnej zabawy, tworzenia grupowych zdjęć i dzielenia się emocjami.

Fotobudka cieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych. To atrakcja, która nie ma ograniczeń wiekowych

Pozwala uwiecznić niezapomniane chwile i stanowi świetną pamiątkę z wydarzenia.

Napis love na weselę, ślub

Napis LOVE i Osiemnastka

Na wesele nie może zabraknąć romantycznego akcentu, który podkreśli magię tego wyjątkowego dnia. Jednym z urokliwych elementów dekoracyjnych, który wprowadzi do wnętrza subtelny, ale wyjątkowy klimat, jest podświetlany napis „love” lub Osiemnastka.

Umieszczony na strategicznym miejscu, taki napis dodaje uroku każdej weselnej, urodzinowej aranżacji.

Kontakt Dj Chord


Zasięg cała Polska

Siedziba firmy

Piła 64-920
Warszawa  01-460

Napisz do mnie


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Kamil Koźbiał z siedzibą w Pile